Voor dealers

Mexx is opgericht in 1986 en sindsdien een gevestigd modemerk. In 2018 werd Mexx opnieuw geïntroduceerd in de markt middels een nieuwe collectie en onder de vleugels van een nieuwe eigenaar, namelijk RNF B.V.  Mexx Industries B.V. is gevestigd in Drunen (Nederland) en heeft klanten over de hele wereld.

De Mexx collecties bieden de consument modieuze schoenen van uitstekende kwaliteit in een betaalbare- en brede prijsklasse. Afwisselende stijlen en de hoeveelheid aan schoentypen maakt Mexx een veelzijdig schoenenmerk met uitgebreide keuze in exemplaren voor zowel dames, heren en kinderen.

Overweeg je Mexx schoenen op te nemen in het assortiment? We heten je graag welkom in één van onze showrooms of helpen je graag op afstand. Neem contact op met onze vertegenwoordiger uit jouw regio voor meer informatie en alle mogelijkheden.

Onze vertegenwoordigers

The Netherlands

Pim Kivits

pim.kivits@mexx-industries.com

The Netherlands

Quincy Groenenberg

quincy.groenenberg@mexx-industries.com

The Netherlands

Myrna de Zeeuw

myrna.dezeeuw@mexx.com

Russia

Ruben Pogosian

ruben.pogosian@mexx-industries.com 

Belgium

Sofie Stessens

sofie.stessens@mexx.com

Germany

Sebastian Springer

sebastian.springer@mexx.com

Greece

Chris Tsaousoglou

chris.tsaousoglou@mexx.com

International

Jan-Peter Willemsen

janpeter.willemsen@mexx-industries.com

International

Petros Lympertas

petros.lympertas@mexx-industries.com

Showroom 

The Netherlands

James Wattlaan 7

5151 DP Drunen

 

 

 

 

+31(0) 416 755 555

Showroom

Belgium

Mexx Footwear

Trade Mart

Atomiumsquare 1

Showroom ESTE 163

B-1020 Brussels

 

+32(0) 46 80 22 276

Showroom

Belgium

Mexx Fashion

Trade Mart

Atomiumsquare 1

Showroom Estoril 107

B-1020 Brussels

 

+32(0) 49 65 46 618

Showroom 

Germany

An der Pönt 45

40885 Ratingen Breitscheid

Showroom C121

 

 

+49(0) 176 727 961 43

Showroom 

Germany

Plange Mühle 3

40221 Düsseldorf

Showroom C121

 

 

 

+49(0) 172 449 32 12 

Showroom

Greece

Mexx Fashion Hellas E.P.E

Poseidonos ave. 43

Alimos TK 17455

 

 

 

+30(0)  21 69 005 449 

Showroom 

Russia

236022 Kaliningrad.

Teatralnaya str. 30a, Office 546

Russia

 

 

+31(0)6 11 09 25 82